Pre firmy

Aký je rozdiel medzi klasickým a firemným profilom?

Klasický profil na stránkach pohodlie.sk je pre ľudí ktorí sa chcú podeliť o zážitky, nové a zaujímavé veci. Diskutujú, zdieľajú obrázky atď. Stránka okrem iného obsahuje registráciu pre firmy, v ktorej užívatelia nájdu rôzne služby a produkty pre firmy určené.

Firemný profil, je pre firmy alebo živnostníkov. Môžu si tu spravovať svoju súbory, komunikovať s užívateľmi cez komentáre. Je to miesto, cez ktoré môžu získať nové zákazky a komunikovať s existujúcimi zákazníkmi. Najdôležitejšou výhodou firemného profilu je možnosť podpísať sa pod obrázok, kde si myslia že patrí ich reklama.To znamená vysokú špecifikosť reklamy. Firmy taktiež môžu užívateľom odosielať zľavové kupóny a tým tiež zvýšiť svoju predajnosť.

Aké druhy firemného profilu nájdete na pohodlie.sk

Máme 3 druhy firemných profilov. Normal, VIP, Gold. Tieto 3 druhy sa rozlišujú hlavne počtom obrázkov, pod ktorý sa daná firma môže zapísať a počtom užívateľov, ktorých dokáže osloviť cez zľavové kupóny.

Ceny

Normal: 19,99€
VIP: 29,99€
Gold: 49,99€

Ceny sú uvádzané bez DPH

Aké formy platby akceptujete?

Akceptujeme mesačné platby populárnymi platobnými kartami (Visa, MasterCard, atď). Z karty Vám bude automaticky každý mesiac sťahovaný poplatok .

Môžem získať zľavu?

Nie. Ceny sú konečné.

Ako môžem službu zrušiť?

Stačí ak na ďalšie obdobie nezaplatíte a služba bude automaticky zrušená.

Keď teraz zaplatím, kedy bude služba aktivovaná?

V deň, keď nám príde Vaša platba na účet. Vo väčšine prípadoch je platba pripísaná do pár hodín, najneskôr niekoľko dní.